Drogie Panie, dzisiaj napiszę troszkę o Was z myślą o Waszych mężczyznach. Niezależnie jak bardzo się zmienicie. Niezależnie jak złośliwe będą z Was zołzy, jednym zdaniem możecie przypomnieć nam jakie wyjątkowe byłyście, kiedy Was poznawaliśmy 😉 Właściwie to nawet niejednym, a jednym z dziesięciu, które udało mi się przed chwilą wygrzebać z pamięci. Gotowe? Zatem notatniki w dłoń i możecie być mi wdzięczne:

 1. Kochanie, nalej mi jeszcze jedną lampkę wina … mówiąc kierujecie pusty kieliszek w naszą stronę uśmiechając się i patrząc nam w oczy.
 2. Odpocznij … dzisiaj to ja zrobię kolację … albo pozmywam, to zależy jak lubicie dzielić się obowiązkami.
 3. Pamiętaj, że wieczorem masz trening, będę na Ciebie czekała … uwielbiamy, kiedy doceniacie, że biegamy, chodzimy na siłownię, a kiedy nam się nie chce z całego serca nas dopingujecie.
 4. Zarezerwuj sobie sobotnie popołudnie. Mam dla Ciebie niespodziankę … Tak, uwielbiamy niespodzianki i nie zrobimy Wam focha mówiąc, że nie mamy co na siebie włożyć.
 5. Uwielbiam Cię w tej koszuli … pamiętajcie, że jesteście naszymi najlepszymi doradcami, a komplementy lubi każdy facet, a jak mówi, że nie lubi to kłamie bo lubi.
 6. Nikt nie robi takiej jajecznicy jak Ty … no właśnie, dlatego docenimy jeśli wtedy pozmywacie.
 7. Nie mów mi, że to bez sensu spędzić ze sobą tylko dwie godziny … to dla tych, którzy nie mieszkają razem i czasami brakuje czasu, żeby spotkać się na dłużej.
 8. Uwielbiam jak wyznajesz mi miłość po całonocnej imprezie z kolegami … pod warunkiem, że potrafimy sklecić jeszcze zdanie podwójnie złożone.
 9. Czekam na Ciebie w łóżku … pospiesz się … komentarz zbędny.
 10. Boże, jak Ty mi się podobasz … jesteśmy jedyni w swoim rodzaju i czasami lubimy to usłyszeć z Waszych ust.

Właśnie zdałem sobie sprawę, że przyszło mi do głowy kolejnych kilka zdań, po których moje ego znalazłoby się na wyżynach przyjemności ale na dzisiaj chyba dam sobie spokój. Ciekaw za to jestem Waszych komentarzy, drogie Panie. Co lubią słyszeć Wasi mężczyźni? Pamiętajcie, że komplement musi płynąć prosto z serca. Wszelkie „ale”, kryjące się po drugiej stronie zdania są absolutnie niedopuszczalne. Dobrej nocy!

Previous post

2 metody na skuteczne notowanie

Next post

Kłamstwo oraz metody na skuteczne kłamanie

The Author

Filip

Filip

2 komentarze

 1. Marzec 4, 2016 at 10:03 am — Odpowiedz

  1 – nie piję ;p
  2 – i tak sama wszystko robię ;p

  Co do reszty, to mój P. chyba ma łaskotane ego bardzo często, jak nie codziennie 😉

 2. Marzec 11, 2016 at 10:42 pm — Odpowiedz

  Krótko mówiąc: po prostu doceniać partnera:)

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.